Wydanie 236

Czwartek Social Media

2016-06-21

Czwartek Social Media we Wrocławiu zaprasza wszystkich związanych z branżą social media – od dawna i tych, którzy dopiero zaczynają!

W trakcie spotkanie powiemy o 10 praktykach przyspieszających rozwój firmy na przykładzie kilku lat wzrostu Brand24. Będziemy też rozmawiać o YouTube i jak wygląda wykorzystanie społecznościowego aspektu tego serwisu do celów marketingowych. Dowiecie się także jak zrozumieć wartość social media z modelami atrybucji oraz czego spodziewać się "Na tropie insightów w ciemnych zaułkach internetu".

Wydarzenie jest bezpłatne. Jeśli chcesz wziąć w nim udział, dołącz do wydarzenia: www.facebook.com/events/572905096248914/

Autor: JP, dział: we Wrocławiu

Aktywne PRóżnowanie

2016-06-21

W centrum miasta też można wypocząć. Zapraszamy Was na pierwszą sesję jogi na Placu Społecznym. Możesz zaplanować przejazd w tym dniu przez Plac Społeczny lub zrobić z nami rozgrzewkę przed biegiem. Joga przygotuje wspaniale Wasze ciało do tego wysiłku.

Kiedy?

#23.06 o 18.00 |PLAC SPOŁECZNY| WSTĘP WOLNY

Zabierzcie ze sobą maty.

Autor: JP, dział: we Wrocławiu

Złote ziarno - charytatywna gra miejska

2016-06-21

Opowieść o Złotym Ziarnie jest legendą szeptaną z ucha do ucha w waszej osadzie od pokoleń. Najdzielniejsi poszukiwacze zostają co roku wysyłani w nieznane. Tym razem to w waszych rękach spoczywa los całego plemienia. Zapraszamy na opowieść pełną zwariowanych przygód, afrykańskich legend i przede wszystkim dobrej zabawy. Czy z małego ziarenka wyrośnie coś pięknego?

Zapisywać można się w drużynach 3-5 osobowych (prosimy o podanie w tytule Złote Ziarno oraz nazwy drużyny i uczestników w treści) na maila: wroclawskiegrymiejskie@gmail.com

Wstęp wolny! Więcej na: www.facebook.com/events/1565973257030823/

Autor: JP, dział: we Wrocławiu

Zwiedzanie Wrocławia

2016-06-21

Każda historia ma swoje miejsce. Dotknij z nami kultury Wrocławia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kulturą Wrocławia, na darmowy spacer szlakiem dawnych artystów. Zaczynamy 26 czerwca o godzinie 12:00 w recepcji Art Hotelu ul. Kiełbaśnicza 20.

Spotkanie ze sztuką potrwa około 2.5 godziny, a poprowadzi je Małgorzata Urlich-Kosnacka - certyfikowany przewodnik po Wrocławiu.

Spacery będą organizowane cyklicznie, w każdą ostatnią niedziele miesiąca. Wydarzenie bezpłatne

Szczegóły i zapisy na: www.facebook.com/events/1108261509212080/

Autor: JP, dział: we Wrocławiu

Otwarcie Pawilonu Czterech Kopuł

2016-06-21

Pawilon Czterech Kopuł. Muzeum Sztuki Współczesnej – Oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu od 26 czerwca będzie dostępny dla szerokiej publiczności. Zaprojektowany w 1912 r. przez Hansa Poelziga Pawilon Czterech Kopuł po wielu dekadach przywrócony został do pełnienia swych pierwotnych funkcji wystawienniczych. W zmodernizowanym budynku prezentowana będzie jedna z najciekawszych i najbogatszych w kraju kolekcji polskiej sztuki współczesnej. Serdecznie zapraszamy!

Godziny otwarcia i informacje o biletach:

http://pawilonczterechkopul.pl/

Autor: JP, dział: we Wrocławiu

Nowe technologie dla dziewczyn

2016-06-21

"Nowe technologie dla dziewczyn" to program stypendialny przeznaczony dla studentek wybranych uczelni technicznych – w tym Politechniki Wrocławskiej. Aplikacje można przesyłać do 30 czerwca 2016 r. Celem programu jest zainteresowanie młodych kobiet nowymi technologiami oraz zachęcenie ich do zdobywania wykształcenia i pogłębiania wiedzy z tego zakresu.

W ramach programu do zdobycia jest dwadzieścia stypendiów po 12 tys. złotych na rok akademicki 2016/2017. Oprócz wsparcia finansowego, laureatki mogą liczyć na wsparcie merytoryczne menorek/mentorów i otrzymają zaproszenie na staż w gdańskim Intel Technology Poland sp. z o.o., największym centrum R&D Intel w Europie lub w Intelu w USA.

Więcej na www.stypendiadladziewczyn.pl

Autor: JP, dział: na Uczelniach Wyższych

następny poprzedni
E-mail:    
Hasło:  
Podaj swój e-mail: