Pomysł i misja

Dlaczego eStudent nie ma ponad 30 tysięcy odbiorców? Przecież wystarczyłoby wysłać go na wszystkie skrzynki pocztowe studentów PWr.

Ponieważ eStudent nie ma być kolejnym nieczytanym spamem, tylko biuletynem dla osób, które interesują się życiem swojej uczelni, a zarazem chcą skorzystać z tego co jest dla nich przygotowywane. Informujemy o tym, co się dzieje zarówno na Politechnice Wrocławskiej, jak i w całym Wrocławiu, a czasami nawet w Polsce. Zadaniem naszego informatora jest pisać o tym, co się wydarzy w najbliższym tygodniu albo o tym, co w mediach słychać o życiu studenckim.

Podstawowym zadaniem eStudenta jest promowanie aktywności organizacji studenckich, agend kultury studenckiej i kół naukowych PWr, lecz informujemy również o wielu wydarzeniach studenckich, różnego rodzaju szkoleniach, kładziemy także nacisk na informacje o wydarzeniach kulturalnych.

Pomysłodawcą i inicjatorem powstania eStudenta był Kamil Nawirski - pierwszy redaktor naczelny biuletynu. Obecnym redaktorem naczelnym jest Jagoda Kozik.

E-mail:    
Hasło:  
Podaj swój e-mail: